Veli ve Öğrencilerimizin hakkımızdaki değerlendirmeleri. Teşekkür eder, başarılar dileriz.

Lgs 'ye hazırlanan 8. sınıf öğrencilerimizden Derin SAFER 'e bizlerle bu değerli yorumlarını paylaştığı için Uzman Akademi olarak çok teşekkür eder ve bundan sonraki akademik hayatında kendisine başarılar dileriz.

Beylikdüzü şubemiz öğrencilerinden Baran Efe TEKİNAY'ı  üstün başarısından ötürü tebrik ederiz. 👏👏

12. Sınıf öğrencilerimizden Enes Malik YILDIZ' a almış olduğu Hızlı Okuma eğitim sonunda hakkımızdaki değerlendirmelerinden ötürü teşekkür ediyor, gireceği YKS sınavında başarılar diliyoruz.

Online Hızlı Okuma eğitimimizi başarıyla tamamlayan öğrencimizin kurs sonunda hakkımızdaki değerlendirmeleri. Kendisine teşekkür eder gireceği sınavda başarılar dileriz.

Halkalı şubemiz 3. Sınıf Okuma ve Anlama öğrencilerimizden Demirhan DEMİR’e bu gurur verici yorumlarından dolayı çok teşekkür eder, bundan sonraki akademik hayatında kendisine başarılar dileriz. 👍

Beylikdüzü şubemizde ilkokul yaş grubu eğitimini başarıyla tamamlayan Simay Zeynep AYRAN'ın velisine hakkımızdaki değerli görüşleri için çok teşekkür eder, öğrencimize başarılar dileriz.

Kursumuzu büyük bir başarı ile tamamlayan Rana Türkmen'e başarılar dileriz. İlk okuma ölçümü dakikada 184 kelime Algı % 90 Kurs sonunda okuma ölçümü dakikada 558 kelime Algı % 90 Ayrıca hakkımızdaki değerli görüşleri için sayın velimiz Leman Türkmen' teşekkür ederiz. İyiki varsınız.

Online Hızlı Okuma Eğitimimizi başarıyla tamamlayan, Okuma hızını ve anlama oranını büyük bir oranda arttıran değerli öğrencimizin kurs sonunda hakkımızdaki görüşleri. Kendisine teşekkür eder başarılar dileriz.

Bakırköy Şubemizde Hızlı Okuma eğitimimizi başarıyla tamamlayan üniversite hazırlık grup öğrencilerimizin kurs sonunda hakkımızdaki değerlendirmeleri. Kendilerine teşekkür eder girecekleri sınavda başarılar dileriz.

İlkokul öğrencilerimizden Kerem'i online kurs sonunda okuma hızı ve algısını çok önemli ölçüde geliştirdiği için gayretlerinden dolayı tebrik eder, hakkımızdaki görüşleri için ise ayrıca teşekkür ederiz.

Üsküdar Şubemizde kurs sonunda okuma hızı ve algılama oranı büyük artış gösteren öğrencilerimizin hakkımızdaki bu değerli görüşleri için kendilerine çok teşekkür ederiz.

İlkokul öğrencilerimizden Berkay'ı kurs sonunda okuma hızı ve algısını çok önemli ölçüde geliştirdiği için gayretlerinden dolayı tebrik eder, hakkımızdaki görüşleri için ise ayrıca teşekkür ederiz.

Kısa zamanda büyük gelişim gösteren öğrencimize değerli yorumları için teşekkür eder, kendisine başarılar dileriz.